ثبت آگهی رایگان

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
چهارشنبه 14 آذر 1397
تعداد بازدید : 73

کتاب « بصیرت های نُه گانه »: اسرار 9 کشف و شهود

10 / 10
از 1 کاربر

چاپ نخست کتاب « بصیرت های نُه گانه ( اسرار 9 کشف و شهود به زبان ساده) » ، بیست و دومین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در سه بخش اصلی و 9 مبحث، در روزهای آخر آذرماه 1396 منتشر شد. 

موضوع این کتاب، روانشناسی، آموزش زندگی سالم، شهود و زندگی معنوی، می باشد. 

ما می دانیم که زندگی براستی پرده برداشتن و کشف رازی معنوی است که به صورت امری شخصی و جذاب و دلکش درمی آید؛ بعد از بدست آوردن و کشف کردن این رازها، جامعة بشری در مسیر زندگی جدید جهش بزرگی خواهد کرد؛ جهشی که بهترین بخش های سنّت ما را تحقّق می بخشد، و فرهنگی پدید می آورد که هدف تاریخ در تمام زمانها بوده است. و موجب برملا شدن راز ایجاد سنت ها در تاریخ می شود. که شامل 9 بصیرت زیر است: 

1- همزمانی رویدادها (همزمانی اتفاقات) 2- دلمشغولی 3- دیدن انرژیها 4- شیوة رقابت آدمها برای کسب انرژی (مبارزه برای قدرت) 5- ارتباط برقرار کردن با منبع متعالی تر 6- تصفیه و تزکیه گذشته 7- همراه شدن با مسیر مکاشفات 8- اصول اخلاقی میان افراد 9- فرهنگ در حال تکوین و تغییر. 

استاد یحیایی، در زمستان 1375، کتاب «پیشگویی (بصیرت) آسمانی» را مطالعه نمودند و متوجه شدند مقدار زیادی از مطالب داخل کتاب، شامل اتفاقاتی است که در طی طول تاریخ و در دوران های متوالی تکرار شده و در آینده هم تکرار خواهد شد. آقای «جیمز رِد فیلد» نویسندۀ بسیار توانایی است که توانسته علم تاریخ را بصورتی زیبا و قابل درک و فهم برای همگان، در داخل یک داستان هیجان انگیز، به رشتۀ تحریر درآورد. 
از همان سال، استاد یحیایی، این کتاب را بصورتی کاملاً علمی و تخصّصی برای شاگردان شان تدریس نمودند. نتیجۀ سالها تحقیق و پژوهش در زمینۀ کشف و شهود، منجر به تألیف کتابی به نام «چهارده کشف و شهود جامع» که «شانزدهمین کتاب» استاد می باشد، گردید. 
لازم به ذکر است که کتاب «پیشگویی آسمانی» دارای نواقصی می باشد. ولی مهمترین نقص آن، ترتیب پراکنده و بی نظم کشف و شهودها می باشد. 
خوشبختانه، تمامی نواقص این کتاب، در کتاب «چهارده کشف و شهود جامع- نویسنده: محمّدرضا یحیایی» به طور کامل برطرف شده است. همچنین در کتاب «دهمین مکاشفه- نویسنده: جیمز رِد فیلد»، خوانندگان محترم را به بیراهه برده، و آنها را وارد وادی «تناسخ» کرده است. به همین خاطر، در همان سال که این کتابها وارد بازار ایران شد، استاد یحیایی، کتاب پژوهشی خود را (چهارده کشف و شهود جامع)، برای شاگردان شان بطور کاملاً علمی و تخصّصی و مخصوصاً کاملاً قابل فهم و درک و بصورتی کاملاً اجرایی و عملی، تدریس نمودند. نتیجه این تدریس، ارتقاء سطح آگاهی هنرجویان شان شد. طوری که بدون استثناء، همگی آنها پیشرفت همه جانبۀ خود و اطرافیان خود را به عینه مشاهده کرده و متحیّر شدند. 

این کتاب (بصیرت های نُه گانه، یا، اسرار 9 کشف و شهود به زبان ساده)، خلاصه ای از 9 کشف و شهود مربوط به کتاب «پیشگویی آسمانی» می باشد. در این کتاب، استاد یحیایی، سعی کرده است که طبق ترتیب کشف و شهودهای 9 گانه که آقای «جیمز رِد فیلد» در کتابش آورده، بیاورد. در واقع، این کتاب، کشف و شهودهای 9 گانه را بصورت فرمول و گفته های حکمت آموز، بصورتی کاملاً ساده و قابل درک بیان می کند. 
https://instagram.com/_u/master_m.r.yahyaei 
نخستین چاپ کتاب « بصیرت های نُه گانه: اسرار 9 کشف و شهود به زبان ساده »، با شمارگان پنج هزار نسخه در 104 صفحه، به بهای ۱۲ هزار تومان به همت نویسنده (ناشر مؤلف) منتشر شد.- 
تلفن: 09373234130 
http://www.mry14mn.com 
تذکر: این کتاب ارتباط زیادی با کتاب انرژی معجزه گر گیاهان (روش انرژی گرفتن از گیاهان) دارد، چرا که بعضی مواردی که در کتاب بصیرتهای نُه گانه آمده است، بصورت علمی در کتاب انرژی معجزه گر گیاهان ثابت شده و نتایج آزمایشات علمی مربوطه آمده است.

مبلغ : 12,000 تومان
وب سایت : mry14mn.com
آدرس : telegram.me/mry14mn
اشتراک گذاری برای دوستانتان :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 61 آگهی ] [ مجموع 61 آگهی ]

رمضان مبارک

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نماد اعتماد

نمایش همه
علاقه مندی ها ()