درج آگهی رایگان
دمنوش نیوشا کلاس بی
فقط با 1000 تومان ستاره دار کنید.

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
چهارشنبه 14 آذر 1397
تعداد بازدید : 25

استراتژی های موفقیت برای تجارت و میدان جنگ

10 / 10
از 1 کاربر

کتاب « آیین رزم جامع» اواخر خردادماه، وارد بازار نشر شد

چاپ نخست کتاب « آیین رزم جامع» ، بیست و سومین اثر استاد محمدرضا یحیایی است که در سه بخش اصلی و 8 مبحث، 30 خردادماه 1397 منتشر شد. 
the Art of the War
موضوع این کتاب، هنرهای رزمی، استراتژیهای جنگی (تاکتیکهای نظامی)، تقویت ایمان و اراده در افراد ضعیف النفس، و رموز موفقیت در کار و زندگی، می باشد. شما باید تمام تلاشتان را برای بدست آوردن آنچه پیروزی مینامید بکنید. این کتاب در فصل آئین رزم، حاوی استراتژی هایی برای پیروزی است؛ در هر جایی در محل کار، در زندگی، در تحصیل، در تجارت، و... . مدیران، کارآفرینان و ورزشکاران سرتاسر دنیا، برای بدست آوردن پیروزی، باید کاملا با استراتژیک جامع وارد هر رقابتی شوند. این کتاب، برای آمادگی دفاعی نظامیان و ارتشیان، ضروری می باشد. 

سالها پیش، زمانی که نویسنده این کتاب، «هنرهای رزمی» و «سلاح های رزمی» و «مبارزه» و «زندگی در شرایط سخت» را در طبیعت وحشی و خشن کوهستان به شاگردان خود آموزش می داد؛ کم و بیش، نسبت به ظرفیت و تحمل و سطح هوشیاری و اخلاق هر کدام از آنها، مطالبی را که مناسب آنها بود را می گفت و تمرین می کردند، تا این که در آن تکنیک، به مهارت لازم برسند. بعد از آموزش ها، شاگردان ایشان در زندگی اجتماعی شان، به موفقیّت های زیادی می رسیدند و اطرافیان خود را شگفت زده می کردند.
و همیشه به شاگردان خود می گفت و هم اکنون نیز می گوید: تا آنجایی که در توان دارید، از علم و دانش و تجربه و آگاهی خودتان، برای پیشرفت خود و خانواده و کشور و جهان هستی، نهایت استفاده را ببرید. 

استاد یحیایی، به شدت، شاگردان خود را از ظلم و ستم و مردم آزاری منع کرده و می کند. حالا این ظلم و ستم و مردم آزاری، می خواهد از طرف شما به دیگران باشد و یا برعکس، از طرف دیگران به شما باشد. انسان های وارسته و با ایمان و قوی و آگاه، به هیچ وجه به خودشان این اجازه را نمی دهند که به دیگران ظلم و ستم کنند و همینطور برعکس، به دیگران این اجازه را نمی دهند که به ایشان ظلم و ستم کنند. ما اعتقاد داریم که انسان های قوی و قدرتمند و آگاه و با ایمان، همیشه حافظ صلح و آرامش و امنیت و سلامتی و سربلندی خود و اطرافیانشان هستند.
www.mry14mn.com 
نویسنده معتقد است؛ «در انجام هر کاری، باید نهایت سعی و تلاش را به انجام برسانیم، گویی که مسئلۀ مرگ و زندگی در بین است، حتی در شرایطی که شما با شمشیر چوبین می جنگید؛ تنها در این شرایط است که هنرهای رزمی، باردیگر، مقام و موقعیت خویش را به دست می آورد. در این شرایط می توان آنرا نوعی سیر و سلوک عارفانه در مسیر یک طریقت باطنی انگاشت؛ اگر این نباشد، هنرهای رزمی، تنها یک ورزش است». 
https://telegram.me/mry14mn 
در این کتاب سعی شده تمامی ابعاد مربوط به «آئین رزم جامع» مورد بررسی قرار گیرد. طوری که با تحقیقات و پژوهش های فراون، به عمیق ترین اسرار مربوط به رزم، رخنه شده است. به همین خاطر، نویسنده، اسرار رزمِ تمامی اساتید مهم جهان را در این کتاب، به رشتۀ تحریر درآورده است. مطالب مهمتر، به قرار زیر می باشد: 
1- اسرار رزم حضرت امام علی(ع) در میدان جنگ 2- اسرار رزم «سون وو (سون تزو)» در میدان جنگ 3- اسرار رزم دُرنای سفید 4- راه مبارزه 5- حس ششم 6- خطر واقعی را بشناسید 7- به درد فکر نکنید 8- قدرتهای ذهنی 9- دستان شفابخش 10- تقویت روحیۀ ورزشکاری 11- اثر ذهن آگاه، بر جریان انرژی 12- میدانهای انرژی مادی و غیر مادی 13- تعیین اهداف زندگی 14- دیدگاه سامورایی 15- آیین شمشیربازی 16- «واسا» چیست؟ 17- «بودو» چیست؟ 18- «بوشی دو» چیست؟ 19- هدایت کردن فکر 20- «تائی» چیست؟ 21- «شین» چیست؟ 22- جنگیدن در شب 23- تمرینات «تائی چی» 24- انرژی «کی- چی» 25- راز و رمز پهلوانی 26- مبارزه با نیروی «کی- چی» 27- نقاط حیاتی بدن چیست؟ 28-طریقه زندگی کردن در شرایط سخت برای زنده ماندن، و ... غیره.] 
https://instagram.com/master_m.r.yahyaei 
نخستین چاپ کتاب « آئین رزم جامع»، با شمارگان پنج هزار

مبلغ : 41,000 تومان
وب سایت : mry14mn.com
آدرس : telegram.me/mry14mn
اشتراک گذاری برای دوستانتان :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 127 آگهی ] [ مجموع 127 آگهی ]

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نماد اعتماد

نمایش همه
علاقه مندی ها ()