کلاس E - ثبت لینک در 1000 وبلاگ

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
شنبه 24 اسفند 1398
تعداد بازدید : 63
منطقه : تهران

چالیک تولیدکننده و ارائه دهنده ی خدمات آموزشی

10 / 10
از 1 کاربر

صنایع آموزشی چالیک در زمینه های مختلف آموزشی از قبیل تولید محصولات کمک آموزشی رباتیک ، ربات های دانش آموزی و خدمات گوناگون آموزشی مشغول فعالیت بوده است. اصلی ترین فعالیت ما تولید و توسعه ربات های آموزشی می باشد. این مجموعه با استفاده از الگوی آموزشی STEM که در حاضر برترین سیستم آموزشی در کل دنیا می باشد و در بسیاری از کشور های توسعه یافته مورد استفاده قرار می گیرد و در راستای بومی سازی این سیستم پیشرفته آموزشی تلاش دارد تا سهم کوچکی در توسعه بخش آموزش و همگام سازی آن با کشور های پیشرفته داشته باشد .
بسته رباتیک 1 ( مکانیک مقدماتی )
این بسته شامل 208 قطعه گوناگون لگو بوده و مناسب افراد بالای 4 سال میباشد.در این بسته دستور العمل ساخت 12 وسیله مختلف موجود میباشد و این امکان وجود دارد تا باخلاقیت شما دهها مدل گوناگون به آنها اضافه گردد. همچنین این بسته مناسب برای استفاده در کلاسهای رباتیک در پایه های پیس و اول میباشد برای تهیه این محصول میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی چالیک اقدام نمایید تا درکوتاهترین زمان ممکن محصولات ما به دست شما برسد.
بسته رباتیک 2 ( مکانیک پیشرفت)
با تهیه بسته رباتیک سطح 297 چالیک می توانید ده ها مدل گوناگون از مکانیزم ها و انواع مختلفی از ربات ها را بسازید و از کار با آنها لذت ببرید.با تهیه یک بسته چندین مدل متفاوت و گوناگون ربات می توانید بسازید و همچنین سایر ابزارها و مکانیزم ها را با این بسته می توانید بسازید.بسته رباتیک چالیک مناسب تمام گروه های سنی از 7 سال به بالا میباشد. برای تهیه این محصول میتوانید از طریق فروشگاه اینترنتی چالیک اقدام نمایید تا در کوتاهترین زمان ممکن محصولات ما به دست شما برسد.
با چالیک از فکر کردن لذت ببر

آدرس سایت : 
http://chalik.net
پیج اینستاگرام :
@robotic.

تربیت مربی رباتیک تولیدکننده قطعات ربا فروش عمده قطعات ربات تدریس رباتیک رباتیک پیشرفته رباتیک مقدماتی قطعات باکیفیت رباتیک اموزش رباتیک 09226953197

مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس : تهران خیابان آزادی شادمان
اشتراک گذاری برای دوستانتان :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 23 آگهی ] [ مجموع 23 آگهی ]

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نماد اعتماد

بالون آگهی دارنده نماد اعتماد

نمایش همه
علاقه مندی ها ()