ثبت آگهی رایگان

ثبت آگهی رایگان | تبلیغات لینکدار با لینک فالو | تبلیغات رایگان |درج آگهی رایگان سریع

لطفا دسته ی آگهی خود را برای تبلیغ رایگان انتخاب نمایید :

انتخاب دسته
ثبت مشخصات
پیغام ثبت
تایید ایمیل
املاک
خودرو
خرید و فروش
خدمات
بازار کار
موبایل و ارتباطات
صنعت
آموزش
رایانه و اینترنت

ثبت آگهی رایگان  | تبلیغات رایگان |  درج آگهی رایگان | تبلیغات ویژه لینکدار با لینک فالو

چرا پس از ثبت آگهی رایگان ، برخی از آگهی های رایگان ثبت شده حذف می گردند ؟

شما می توانید در سایت آگهی اینترنتی بالون آگهی نسبت به  درج آگهی بصورت نامحدود اقدام فرمایید مشروط بر آنکه آگهی شما در چارچوب قوانین این سایت آگهی ثبت شده باشد و همچنین متن و محتوای آن جدید باشد و از سایت آگهی اینترنتی و سایت تبلیغات رایگان دیگری کپی نشده باشد. در اینصورت آگهی شما پس از بررسی تایید می گردد. آگهی هایی که محتوای کپی شده دارند حذف می گردند و آگهی هایی که عناوین تکراری دارند نیز حذف می شوند.

برای درج آگهی رایگان چگونه باید اقدام کرد؟

 در نگارش آگهی رایگان و ویژه محتوای جدید ایجاد کنید و از متن و محتوای کپی شده استفاده نکنید همچنین شما در مراحل  نهایی ثبت آگهی وارد صفحه درگاه پرداخت بانکی خواهید شد در صورت عدم پرداخت هزینه و انصراف از درگاه بانکی ، آگهی  شما بصورت تبلیغ رایگان ثبت خواهد شد .

چرا ثبت آگهی ویژه ستاره دار  ؟
شما می توانید در بالون آگهی با پرداخت هزینه اندک طبق تعرفه سایت ، تبلیغ رایگان خود را بصورت ویژه و ستاره دار انجام دهید. آگهی های ویژه بر خلاف درج رایگان آگهی تا زمانیکه بصورت ویژه و ستاره دار باشند همچنان در صفحه اول سایت نمایش داده می شود و نیز آگهی ویژه شما در صدر آگهی های دسته و گروه مربوط به  آگهی شما نیز نمایش داده خواهد شد که این باعث افزایش راندمان و بازدهی آگهی شما خواهد شد.

چرا آگهی تبلیغات اینترنتی لینک دار ؟

چنانچه شما دارای وب سایت هستید داشتن بک لینک و لینک های ورودی معتبر به سایت شما موجب بهبود رتبه سایت می گردد.لذا توصیه می شود که از تبلیغات ویژه سایت آگهی که به وب سایت شما لینک می دهند استفاده کنید که برای صاحبان وب سایت ها و موتور های جستجو و سئو سایت اهمیت بسزایی دارد.

آیا آگهی ویژه ستاره دار بالون آگهی لینک دار است ؟

در سایت آگهی اینترنتی نیازمندیهای بالون آگهی، تبلیغات اینترنتی ویژه ستاره دار ، لینک دار بوده و به سایت شما لینک می گردد . برای تبلیغات آگهی لینک دار می توانید با ویژه کردن و ستاره دار کردن آگهی خود در سایت تبلیغات رایگان نیازمندیهای بالون آگهی اقدام نمائید.

 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()