ثبت آگهی رایگان

تبلیغات بدون هزینه

8 / 10
از 127 کاربر
مرجع : بازدید : 5453
مطالب » تبلیغات و بازاریابی » روشهای تبلیغات » جمعه 29 خرداد 1394 در 18 : 18
چگونه بدون هیچ هزینه ای در اینترنت تبلیغات کنیم؟ مولف : درک دوپون ( Dirk dupon ) 1 با یک مجله اینترنتی دیگر که مشترکان قابل ملاحظه دارد، آگهی تان را پایاپای کنید و حتماً در آگهی خود وعده بدهید که به مشترکان تازه یک هدیه « رایگان» اعطا خواهید کرد. این هدیه رایگان می تواند یک کتاب الکترونیکی یا یک « اسکرین سیور» Screensaver باشد. مشترکان را به صفحه ویژه ای بفرستید که بتوان ...
تبلیغات بدون هزینه

تبلیغات بدون هزینه

چگونه بدون هیچ هزینه ای در اینترنت تبلیغات کنیم؟

مولف : درک دوپون ( Dirk dupon )

1

با یک مجله اینترنتی دیگر که مشترکان قابل ملاحظه دارد، آگهی تان را پایاپای کنید و حتماً در آگهی خود وعده بدهید که به مشترکان تازه یک هدیه « رایگان» اعطا خواهید کرد. این هدیه رایگان می تواند یک کتاب الکترونیکی یا یک « اسکرین سیور» Screensaver باشد. مشترکان را به صفحه ویژه ای بفرستید که بتوانند این هدیه را « داون لود» Download  کنند. درآن صفحه نیز به تبلیغات خدمات و محصولات خود بپردازید. فقط کافی است بنشینید و شاهد سیل مراجعه کنندگان باشید.

2

اگرمجله اینترنتی منتشرمی کنید، درهرشماره جدید به خوانندگان تان درقبال ارائه سه یا پنج آدرس ایمیل دوستان و بستگان شان، چیزی را پیشکش کنید. آنها از شما ممنون خواهند شد.

3

درچند« فهرست پستی» Mailing List مشترک شوید و سئوالاتی مطرح سازید و به سایر پرسش ها پاسخ دهید و یادتان باشد که فایل مخصوص امضای تان را بگنجانید.

4

تمامی گروه های مختلف Usenet،BBS و Forum مورد علاقه تان را بکاوید و به نوشتن سئوال و جواب بپردازید و حتماً فایل قابل امضای خود را پیوست کنید. راه بهتر این است که مقاله جالب توجهی (مانند همین مقاله) را بنویسید وبه مجله ای اینترنتی بفرستید که پایگاه مشترکان گسترده ای دارد. خیلی زود معروف خواهید شد.

5

برای سردبیر یا « وب مستر» Webmaster سایتی دیگر، یادداشت مثبتی بنویسید. آنها آن را می پسندند و شاید اظهار نظر شما را درنشریه خود بگنجانند. همچنین باید کلیه « دفترچه بازدیدکنندگان» Guestbook مورد علاقه تان را که درخلال وبگردی می یابید، امضا کنید، امضایی که چشمگیر است!

6

درسرویس های خبری ذیل انتشار نشریه یا سایت اینترنتی خود را اعلام نمایید. برخی از آنها کاتالوگ های قابل جستجو و بازدیدکنندگان زیادی دارند و شیوۀ مطمئنی برای یافتن مشترکان جدید هستند:

E- Zinez search engine

Infobot

E- Zine- John Labovits

Ezine News

New-List

Newsletter Access

Liszt

Scribe

List of lists

Zine world

List of Publicly mailing list

7

اگر وب سایت دارید، یک صفحه پیوندهای (Links) متقابل بگذارید و با سایت هاییک وجه مشترک دارند، به مبادله پیوند بپردازید. برای « وب مستر» نامه شیوایی بنویسید و از وی تقاضای یک پیوند متقابل کنید. هرگز زیان نخواهید کرد.

8

نشریه و خبرنامه (Newsletter) اینترنتی خود را به همه جستجوگرهای بزرگ بدهید. « عنوان» (Tittle) بگذارید وگرنه آدرس شما ندیده گرفته خواهد شد.

9

درسایت خود یک بخش برای « اکنون مشترک شوید» بگذارید و از بازدیدکنندگان بخواهید آدرس ایمیل شان را آنجا بنویسند ـ همین و بس! توضیح دهید که آدرس های ایمیل را در کمال رازداری حفظ خواهید کرد و به مشترکان جدید هدیه ای « رایگان» دهید.

10

 درسایت یا نشریه اینترنتی خود یک مسابقه برگزارکنید و به مشترکی که بیشترین تعداد آدرس ایمیلی دوستان و بستگانش را جهت اشتراک نشریه تان ارسال می کند، یک سی دی یا کتاب رایگان بدهید. زمان مسابقه را محدود سازید، تا بازدیدکنندگان عجله کنند.

دوک دوپون سردبیر سایت Zine-Weirdsite E   است.

 

 

 

مطلبهای مرتبط

پنج تغییر مهم بازاریابی در سال جدید

پنج تغییر مهم بازاریابی در سال جدید

وب سایت آی بازاریابی: دنیای بازاریابی در میانه تغییر و تحول بزرگی است که امکان قرار گرفتن محتوا از طرف برندها در اختیار مخاطب را بسیار ساده می‌کند، ازجمله این تغییرات می‌توان به سلطه موبایل ...
تبلیغات محتوایی چیست؟

تبلیغات محتوایی چیست؟

وب‌سایت آی بازاریابی: صنعت بازاریابی و تبلیغات برای ابداع و معرفی یک سرواژه یا اصطلاح جدید در هر شبی که صبح می‌شود بسیار بدنام است. برخی از این واژه‌ها و اصطلاح‌ها مانند "بازاریابی ...
شناخت سير تحول آگهي‌هاي تجاري تلويزيون

شناخت سير تحول آگهي‌هاي تجاري تلويزيون

سودآوری تبلیغات در تلویزیون برای صاحبان شبکه‌ها و همین‌طور ارتباط آسان با مخاطب ومشتری و فروش بهتر محصولات، برای صاحبان آگهی‌ها ، تلویزیون را بیش از پیش مورد توجه بوده است .بر اساس همین ...
پنج گام برای ایجاد یک برند قوی

پنج گام برای ایجاد یک برند قوی

پنج گام برای ایجاد یک برند قوی و بهینه‌سازی تجربهء مشتری هویت تجاری به روش‌های گوناگون توسط مشتریان تجربه و مورد شناسایی قرار می‌گیرد که از آن جمله می‌توان به محصولات، بسته& ...

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نمایش همه
علاقه مندی ها ()