ثبت آگهی رایگان

کتاب ماساژدرمانی «یومی هو تراپی»: استاد محمدرضایحیایی

10 / 10
از 1 کاربر

ماسایوکی سایونجی،پس از سالها شاگردی و مطالعه و تجربه در زمینه روش های درمانی سنتی، روش درمانی یومی هو را که شامل۱۰۰تکنیک و حرکت از روشهای جاانداختن سنتی دررفتگی (ایرانی و چینی)، ماساژ چینی، شیاتسو، ماساژ تایلندی،و...می باشد معرفی نموده که البته بسیاری از این حرکات در طب سنتی ما (ایران) نیز قابل مشاهده است. 
نکته جالب توجه در این روش این است که اغلب بیماریها از انحراف یا جابجایی استخوانهای لگن خاصره ناشی می شود، و حرکاتی که در این روش معرفی شده به جاانداختن استخوانهای لگن خاصره و رفع انحرافاتی که در این عضو رُخ داده، می پردازد.
Yumeiho Therapy 

مقدمه دکتر حبیب‌زاده: «جناب استاد محمّدرضا یحیایی، از سال 1361 شمسی با تکنیک جاانداختن مفاصل بدن و مخصوصاً مفصل انگشتان دست و پا آشنا شدند؛ زیرا در ورزش والیبال و فوتبال، این دو عضو بیشترین صدمه را می بینند. همچنین، در سال 1374 با تکنیک جاانداختن دیسک کمر و رگ گیری برای درمان کمردرد و سیاتیک آشنا شدند. در سال 1375 تحقیقات خودشان را روی فیزیوتراپی و کایروپرکتیک متمرکز کردند. و در انتهای سال 1375 در کلاس یومی هو تراپی شرکت کردند. در آن سالها، هنوز یومِی هو تراپی را کسی خوب نمی شناخت و تازه وارد ایران شده بود. استاد محمّدرضا یحیایی زمانی که با جناب استاد آذرهوشنگ آشنا شدند، ایشان (استاد یحیایی) قول دادند که این روش درمانی را در بین اساتید هنرهای رزمی و پزشکان و دوستداران سلامتی تبلیغ کنند و باعث همه گیر شدن این نوع ماساژ درمانی در ایران شوند. به همین خاطر، استاد یحیایی تا آنجایی که در توان داشت، به شاگردان و دوستداران و پزشکانی که با ایشان آشنا بودند، این نوع ماساژ درمانی را پیشنهاد می کردند؛ و نتیجه اش این شد که چند کلاس خصوصی برای آقایان و خانم ها در منزل شخصی استاد آذرهوشنگ در تهران برگزار شد؛ و از آن به بعد، کم کم ماساژ درمانی (یومِی هو تراپی) در ایران فراگیر شد. جناب استاد یحیایی همان سالها برای این روش درمانی زحمت زیادی کشیدند. جناب استاد یحیایی، با هوش و زکاوتی که داشتند، تمامی صد تکنیک یومِی هوتراپی را در یک پوستر 70×100 سانتی متر با نظم و ترتیبی زیبا قرار دادند و در سال1379 چاپ کردند». 


نویسنده بعد از فراگیری و تسلط بر روش درمانی «یومی هو»، آنرا با روش های درمانی سنتی دیگر مطابقت داده و در این زمینه به تحقیق و مطالعه پرداخت. بعد از سال ها تحقیق و تجربه به رفع اشکالات و ایرادهای وارد بر این روش درمانی اقدام نمود و آنرا بصورت خیلی ساده و روان به شکلی که قابل فهم و درک برای عموم مردم علاقمند باشد به رشتة تحریر درآورد. 
تلاش نویسنده، معرفی روش درمانی «یومی هو» در ایران می باشد و علاقمندان عزیز با مطالعه این کتاب و آموزش دیدن این روش درمانی نزد اساتید فن، به کارایی فراوان آن پی خواهند بُرد. 
www.mry14mn.com 
بوسیله این کتاب، شما میتوانید خود و دیگران را در مدت زمان کوتاهی، از دست بیماریهایی مثل: سیاتیک، واریس، اِم.اِس، دیسک، کمردرد، پادرد، گردن درد، آرتروز، رُماتیسم، پیری زودرَس، جابه جایی استخوان لگن خاصره، یبوست، دردهای ستون فقرات و شانه، لاغری، چاقی و خستگی مفرط، نجات دهید. از جمله: 
1- تاریخچه ابداع «یومی هو تراپی» 2- درجات گواهینامه در «یومی هو تراپی» 3- علت بیماریها 4- اثرات جابه جایی استخوان لگن خاصره 5- روش درمانی معجزه آسایی که، بیماریها را ریشه کن می کند 6- اثر روش درمانی «یومی هو تراپی» روی بیماریها 7- تنها یک درصد از مردم، لگن خاصرۀ نرمال دارند 8- زایمان و جا به جایی استخوان لگن خاصره 9- جا به جایی استخوانهای لگن خاصره، و بروز بیماری 10- وجه تشابه باد بزن با بدن 11- تشخیص انحراف استخوان لگن خاصره 12- رازهای پنهان ماساژ درمانی«یومی هو تراپی» 13- روشهای درمانی هفتگانه 14- آموزش صد تکنیک ماساژدرمانی«یومی هو تراپی» 15- آموزش نرمش های فردی«یومی هو تراپی» (48 نرمش فردی) 16- جدول انعطاف، مربوط به نرمشهای فردی «یومی هو تراپی» 17- جدول اندازه گیری وضعیت درمانجو، قبل و بعد از ماساژدرمانی«یومی هو تراپی» 18- طب سنتی، جهت درمان بیماریها (1- ماساژدرمانی 2- طب فشاری 3- طب سوزنی 4- فتیله گذاری 5- دستگاه الکترونیکی«طب سوزنی»بدون سوزن 6- آب درمانی با فشار آب سرد

مبلغ : 40,000 تومان
وب سایت : www.mry14mn.com
آدرس : telegram.me/mry14mn
اشتراک گذاری برای دوستانتان :

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

آگهی های مشابه

[ مجموع 12 آگهی ] [ مجموع 12 آگهی ]

جستجو پیشرفته

مبلغ ( تومان ) :

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نماد اعتماد

دارنده نماد اعتماد الکترونیکی اینماد
نمایش همه
علاقه مندی ها ()