ثبت آگهی رایگان

   ستاره دار کردن آگهی که قبلا بصورت رایگان ثبت شده  :

بالون آگهی با ایجاد ثبت آگهی ویژه ، در صفحه ی نخست سایت و در نواری تمایز یافته تبلیغ شما را به نمایش در می آورد . آگهی ستاره دار در قسمت آگهی ویژه علاوه بر صفحه نخست در صفحه دسته ی مربوط به آگهی شما نیز به نمایش در آمده و در دسته های مشابه نیز به صورت رندم در حال نمایش خواهد بود .


 جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، ابتدا صفحه ی تعرفه ی آگهی را ملاحظه نمایید  و پس از انتخاب نوع آگهی ویژه ، شما می توانید به صورت آنلاین و یا در صورت موجودی حساب از حساب کاربری خود مبلغ آگهی را در سایت بالون آگهی بدون خروج از صفحه پرداخت ، آگهی ویژه ی انتخابی خود را به ثبت برسانید ، تمامی کارت بانک های عضو شتاب شرایط پرداخت آنلاین را دارا می باشند ، پرداخت آنلاین با داشتن رمز دوم کارت و اطلاعات درج شده بر روی کارت بهترین و سریع ترین روش جهت ثبت آگهی و پرداخت مبلغ در کوتاه ترین زمان ممکن است ، روش پرداخت آنلاین مطمئن ترین روش پرداخت می باشد ، در انتهای پرداخت نیز فیش صادره با شماره ی پیگیری صادر می گردد .

 جهت ثبت و ارسال آگهی ویژه ، صفحه ی تعرفه ی آگهی  را ملاحظه فرمایید.

 برای ستاره دار کردن آگهی که قبلا ثبت کرده اید بشرح ذیل اقدام نمایید.

  1-با ورود به سایت به پنل کاربری خود وارد شوید.

  2- قسمت آگهی های من ورود کنید

  3- در ستون ویژه کردن آگهی بر تبلیغ مورد نظر کلیک کنید.

  4-انتخاب تعداد ستاره 

  5-انتخاب تعداد روزهای نمایش

  6- پرداخت آنلاین و یا از موجودی (  یا  سایر موارد پرداخت مورد نظر ) را انتخاب فرموده و در پایان بر روی کلید ثبت کلیک فرمایید.

آگهی ستاره دار شما پس از تایید راهبر سایت در صفحه اول بالون آگهی نمایش داده خواهد شد. مراحل ستاره دار کردن آگهی بصورت شماتیک در ذیل جهت راهنمایی کاربران محترم آورده شده است.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  1- ورود به پانل کاربری خود

 

 

  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  2- ورود به آگهی های من

 

 

  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  3- ویژه کردن آگهی مورد نظر

 

  پس از انجام مراحل فوق با کلیک کردن بر روی دکمه ثبت ، درخواست ستاره دار شدن آگهی شما ثبت می گردد تا پس از بررسی و تایید راهبر سیستم، در پورتال بالون آگهی به نمایش گذاشته شود.

 پذیرش تبلیغات اسلاید و بنر از طریق ایمیل انجام می پذیرد لذا برای تبلیغات اسلاید و بنری خود لطفا ابتدا درخواست و آگهی خود را به همراه تصاویر مربوطه به آدرس Balonagahi@gmail.com ایمیل فرمایید.

دسته بندی مطالب

آمار سایت

نماد اعتماد

دارنده نماد اعتماد الکترونیکی
نمایش همه
علاقه مندی ها ()